For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 7:49:42 AM
Group Stage
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 8:55 PM Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Group Stage Olympiacos Olympiacos Piraeus 8:55 PM Manchester City Man City
Group Stage
Bayern Munich Bayern Munich 11:00 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
Group Stage
Atlético Madrid Atlético Madrid 11:00 PM Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Group Stage
Inter Inter Milan 11:00 PM Real Madrid Real Madrid
Group Stage Marseille Olympique Marseille 11:00 PM FC Porto FC Porto
Group Stage
Liverpool Liverpool FC 11:00 PM Atalanta BC Atalanta
Group Stage
Ajax Ajax Amsterdam 11:00 PM FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 12
FC Bayern II FC Bayern Munich II 9:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 12
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 9:00 PM VfB Lübeck VfB Lübeck
Matchday 12
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 9:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 12
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 9:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 12
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 9:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
Round of 16 Herediano CS Herediano 0:1 Real Estelí FC Real Estelí FC
78' LD Alajuelense LD Alajuelense 1:0 San Francisco FC San Francisco
Fourth Round Bandirmaspor Bandirmaspor 1:00 PM Darica Genclerbirligi Darica GB
Fourth Round Tuzlaspor Tuzlaspor 1:00 PM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Fourth Round A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 1:00 PM Kocaelispor Kocaelispor
Fourth Round Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:00 PM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
Fourth Round Altinordu Altinordu FK 3:0 Corum FK Corum FK
Fourth Round Istanbulspor Istanbulspor 2:30 PM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
Fourth Round Eskisehirspor Eskisehirspor 2:30 PM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
Fourth Round Hatayspor Hatayspor 3:00 PM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Fourth Round Gaziantep FK Gaziantep FK 5:00 PM Serik Belediyespor Serik Belediye
Fourth Round
Antalyaspor Antalyaspor 7:00 PM Pendikspor Pendikspor
Fourth Round Adana Demirspor Adana Demirspor 7:00 PM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
Fourth Round C. Rizespor Caykur Rizespor 9:00 PM Usak Spor Usak Spor
Matchday 8 Lens RC Lens 9:00 PM FC Nantes FC Nantes
last 16 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 1:1 Club Atlético River Plate River Plate
last 16 LDU Quito LDU Quito 1:2 Santos FC Santos FC
last 16 Racing Club Racing Club 1:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Matchday 5
FC Basel FC Basel 1893 8:15 PM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
Matchday 5
FC Sion FC Sion 8:15 PM Servette FC Servette FC
Matchday 13 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 10:00 PM Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 23 CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:0 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 23 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 23 Confiança-SE Associação Desportiva Confiança (SE) 2:0 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Matchday 23 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:1 Esporte Clube Juventude Juventude
Matchday 23 Brasil-RS Grêmio Esportivo Brasil (RS) 2:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 23 Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 0:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 10 Cercle Brugge Cercle Brugge 7:00 PM Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 5 C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 7:00 PM FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
Matchday 9 NK Istra NK Istra 1961 7:00 PM NK Osijek NK Osijek
Matchday 13 Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:30 PM NK Domzale NK Domzale
Matchday 13 NK Celje NK Celje 7:00 PM NK Maribor NK Maribor
Matchday 29 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 12:30 PM Gamba Osaka Gamba Osaka
Matchday 29 Kashima Antlers Kashima Antlers 1:00 PM Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 29 Yokohama FC Yokohama FC 1:00 PM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 29 Oita Trinita Oita Trinita 1:00 PM Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 29 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:30 PM Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
Matchday 29 Sagan Tosu Sagan Tosu 1:30 PM Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 36 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 12:00 PM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 36 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:00 PM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 36 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:00 PM Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 36 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:00 PM Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 36 Albirex Niigata Albirex Niigata 1:00 PM Ehime FC Ehime FC
Matchday 36 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 1:00 PM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 36 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1:00 PM Tochigi SC Tochigi SC
Matchday 36 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:00 PM JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 36 Tokushima Vort. Tokushima Vortis 1:00 PM Machida Zelvia Machida Zelvia
Matchday 36 V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 1:00 PM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 36 Júbilo Iwata Júbilo Iwata 1:30 PM FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 4 KF Tirana KF Tirana 3:45 PM FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh
Matchday 4 FK Apolonia FK Apolonia 3:45 PM FK Partizani FK Partizani
Matchday 4 KF Skënderbeu KF Skënderbeu 3:45 PM KS Kastrioti Krujë KS Kastrioti
Matchday 4 KF Teuta KF Teuta 6:45 PM KF Vllaznia KF Vllaznia
Matchday 4 FK Kukësi FK Kukësi 6:45 PM KF Laçi KF Laçi
Matchday 13 Middlesbrough Middlesbrough FC 10:00 PM Derby County Derby
Matchday 13 Millwall Millwall FC 10:00 PM Reading FC Reading
Matchday 13 Bristol City Bristol City 10:45 PM Watford FC Watford
Matchday 13 Coventry Coventry City 10:45 PM Cardiff City Cardiff
Matchday 13
Swansea Swansea City 10:45 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
last 16 EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:0 Club Atlético Unión CA Unión
last 16 Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 2:0 Deportivo Cali Deportivo Cali
Line-ups
Austria Vienna Austria Vienna 7:15 PM TSV Hartberg TSV Hartberg
Round of 16
Vienna First Vienna FC 10:25 PM SCR Altach SCR Altach
Group Stage GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 1:00 PM Vissel Kobe Vissel Kobe
Group Stage Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 1:00 PM Sydney FC Sydney FC
Group Stage SH SIPG Shanghai SIPG 4:00 PM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
Fourth Round FC Empoli FC Empoli 4:30 PM Brescia Calcio Brescia
Fourth Round Parma Parma Calcio 1913 4:30 PM Cosenza Calcio Cosenza
Fourth Round Cagliari Calcio Cagliari Calcio 7:30 PM Hellas Verona Hellas Verona
Fourth Round Bologna Bologna FC 1909 7:30 PM Spezia Calcio Spezia Calcio
Fourth Round Udinese Calcio Udinese Calcio 7:30 PM ACF Fiorentina Fiorentina
Matchday 8 Municipal Deportivo Municipal 11:00 PM Deportivo Llacuabamba Llacuabamba
Matchday 8 Mannucci Carlos A. Mannucci 11:30 PM Club Alianza Lima Alianza Lima
Matchday 17 Hougang Utd. Hougang United FC 2:45 PM Tampines Rovers Tampines Rovers
Matchday 17 Balestier Khals Balestier Khalsa 2:45 PM Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 17 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 2:45 PM Garena Young Lions Young Lions
Matchday 17 Geylang Geylang International 2:45 PM Lion City Sailors LC Sailors
Matchday 9 Como Como 1907 5:00 PM Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 9 Giana Erminio AS Giana Erminio 5:00 PM Piacenza Calcio 1919 Piacenza
Matchday 9 Lucchese Lucchese 1905 5:00 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
Matchday 9 Pergolettese US Pergolettese 1932 5:00 PM FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
Matchday 10 Juventus U23 Juventus U23 5:00 PM US Grosseto 1912 Grosseto
Matchday 9 AS Gubbio AS Gubbio 1910 5:00 PM US Triestina Triestina
Matchday 9 Mantova FC Mantova FC 5:00 PM SS Arezzo Arezzo
Matchday 9 Bisceglie AS Bisceglie 1913 4:30 PM SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 6 Palermo Palermo FC 5:00 PM SS Turris Calcio Turris
Matchday 9 Vibonese US Vibonese 5:00 PM Calcio Foggia 1920 Foggia
Matchday 20 Audax Italiano Audax Italiano 1:1 Santiago Wanderers Wanderers
Matchday 14 UD Las Palmas UD Las Palmas 9:00 PM CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 14 Real Zaragoza Real Zaragoza 9:00 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
Matchday 14 Sporting Gijón Sporting Gijón 9:00 PM CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 14 FC Cartagena FC Cartagena 11:30 PM RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 14 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 11:30 PM SD Ponferradina Ponferradina
Matchday 24 Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 2:00 PM FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
Matchday 24 Alania Vl. Alania Vladikavkaz 3:00 PM Enisey Krasnoyarsk Enisey
Matchday 24 Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 3:00 PM FK Orenburg Orenburg
Matchday 24 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 4:00 PM Tom Tomsk Tom Tomsk
Matchday 24 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 4:00 PM Veles Moskow Veles Moskow
Matchday 24 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 4:00 PM Chertanovo Moscow Chertanovo
Matchday 24 Akron Togliatti Akron Togliatti 4:00 PM Spartak 2 Moscow Spartak 2
Matchday 24 Volgar Volgar Astrakhan 5:30 PM SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
Matchday 24 KS Samara Krylya Sovetov Samara 6:00 PM Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 24 Shinnik Shinnik Yaroslavl 6:30 PM Baltika Kaliningrad Baltika
Matchday 24 Torpedo Moscow Torpedo Moscow 7:00 PM FK Krasnodar 2 Krasnodar 2
Third Round Casa Pia Casa Pia AC 1:00 PM CD Nacional Nacional
Matchday 9 Cova Piedade CD Cova Piedade 9:00 PM SL Benfica B Benfica B
Matchday 15 Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk moved Avangard Kramatorsk Avangard K.
Matchday 15 Nyva Ternopil Nyva Ternopil moved Krystal Kherson Krystal Kherson
Matchday 15 Veres Rivne NK Veres Rivne 2:00 PM Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
Matchday 15 Kremin Kremin Kremenchuk 2:00 PM Alyans Lypova Dolyna Alyans
Matchday 15 VPK-Agro VPK-Agro Magdalynivka 2:00 PM Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925
Matchday 15 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 2:00 PM Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
Matchday 15 Chornomorets Chornomorets Odessa moved Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 15 FK Obolon FK Obolon Kyiv 7:00 PM FK Polissya Zhytomyr FK Polissya
Matchday 9 Blansko FK Blansko 3:00 PM FC Hradec Králové Hradec Králové
Matchday 9 SK Lisen SK Lisen 3:30 PM FK Slavoj Vysehrad FK Slavoj
Matchday 9 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 3:30 PM FC Vysocina Jihlava FC Vysocina
Matchday 9 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 3:30 PM FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 9 Dukla Prague FK Dukla Prag 3:30 PM MFK Chrudim Chrudim
Matchday 9 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 3:30 PM FK Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
Matchday 9 Fotbal Trinec FK Fotbal Trinec 3:30 PM FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
Matchday 26 Strømmen IF Strømmen IF moved Stjördals Blink IL Stjördals B.
Matchday 26 FK Jerv FK Jerv moved Grorud IL Grorud IL
Matchday 10 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 2:30 PM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 5 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 7:00 PM Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
Matchday 5 FC Ashdod FC Ashdod 8:00 PM Maccabi Netanya Maccabi Netanya
Matchday 5 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 9:00 PM Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
Matchday 12 Cobán Imperial Cobán Imperial 8:00 PM Santa Lucía Cotzumalguapa FC Santa Lucía C.
Matchday 12 CSD Municipal CSD Municipal 8:00 PM Antigua GFC Antigua GFC
Matchday 7 Bergama Bld Bergama Belediyespor 1:00 PM Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Matchday 5 APOEL Nicosia APOEL Nicosia 6:00 PM Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Round of 16 IMT Belgrad FK IMT Belgrad 3:00 PM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
Round of 16 Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 3:30 PM FK Vozdovac Vozdovac
Round of 16 Spartak FK Spartak Subotica 3:30 PM FK Mladost Lucani Mladost
Round of 16 Radnik FK Radnik Surdulica 3:30 PM FK Cukaricki Cukaricki
Round of 16 FK TSC FK TSC Backa Topola 3:30 PM FK Napredak Krusevac Napredak
Round of 16 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 6:00 PM FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 6 Al-Khor SC Al-Khor SC 0:0 Al-Sailiya SC Al-Sailiya SC
Matchday 6 Al-Rayyan SC Al-Rayyan SC 2:0 Al-Kharaitiyat SC Al-Kharaitiyat
Matchday 20 Sfintul Gheor. FC Sfintul Gheorghe 2:00 PM Sheriff Tiraspol Sheriff
Matchday 20 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 5:00 PM FC Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
Matchday 3 Gol Gohar Gol Gohar Sirjan FC 3:40 PM Foolad FC Foolad
Matchday 3 Esteghlal FC Esteghlal FC 3:45 PM Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
Matchday 3 Saipa FC Saipa FC 3:50 PM FC Nassaji Mazandaran FC Nassaji M.
Matchday 3 Aluminium Arak Aluminium Arak FC 4:00 PM Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
Round of 16 Toronto FC Toronto FC 0:1 AET Nashville SC Nashville SC
Round of 16 Philadelphia Philadelphia Union 0:2 New England Revolution Revolution
45' Sounders FC Seattle Sounders FC 1:0 HT Los Angeles FC Los Angeles FC
Matchday 5 Bloemfontein Bloemfontein Celtic 8:30 PM Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 2 FC Goa FC Goa 5:00 PM Mumbai City FC Mumbai City